Apie „Išrinktųjų“ žvaigždę J. Roumie – milijonų žmonių širdis palietusį aktorių

ŠaltinisCNA

Aktorius Jonathanas Roumie’is (Džonatanas Roumis) yra pamaldus katalikas, geriausiai žinomas dėl Jėzaus vaidmens populiariame seriale „Išrinktieji“ („The Chosen“). 48-erių metų aktoriaus populiarumas žymiai išaugo, kai serialą visame pasaulyje peržiūrėjo daugiau nei 450 mln. žiūrovų.

Pirmojo sezono metu serialas buvo didžiausias kada nors sutelktinėmis lėšomis finansuotas televizijos serialas. Jis buvo išverstas į 56 kalbas. Trečiojo sezono pirmieji du epizodai pasirodė kino teatruose 2022 m. lapkričio 18 d. ir per premjerinį savaitgalį „Išrinktieji“ tapo trečiuoju pelningiausiu filmu.

Kaip pranešama, milijonų žmonių visame pasaulyje gyvenimus palietęs aktorius prisijungs prie šių metų sausio 20 d. Vašingtone (JAV) vyksiančio kasmetinio „Maršo už gyvybę“ kalbėtojų būrio.

Šių metų tema – „Tolesni žingsniai: Žygiavimas į Ameriką po Roe“ (angl. „Next Steps: Marching into a Post-Roe America“), kurioje pabrėžiama, kad reikia toliau siekti, jog tiek federaliniu, tiek valstijų lygmeniu JAV būtų priimami teisės aktai, kurie apsaugotų pažeidžiamiausius iš mūsų – negimusius vaikus.

Susipažinkime su aktoriumi šiek tiek plačiau, įskaitant tai, kad prieš imdamasis vaidmens filme „Išrinktieji“ jis įkūnijo Jėzų kitame projekte, bei sužinokime daugiau apie būsimąjį filmą.

J. Roumie’is buvo pakrikštytas graikų stačiatikiu

Niujorke gimęs J. Roumie’is buvo pakrikštytas graikų stačiatikiu. Jo šeimai persikėlus iš miesto į Long Ailendo priemiestį, šeimai sunkiai sekėsi rasti graikų ortodoksų bažnyčią. Jo tėvas, gimęs ir augęs Egipte, ten lankė katalikišką mokyklą ir buvo susipažinęs su katalikų tikėjimu. Jo motina yra iš Airijos kilusi katalikė. Todėl, kai jie nebegalėjo rasti graikų ortodoksų bažnyčios, kurioje galėtų lankytis, šeimai atrodė natūralu lankyti vietinę katalikų bažnyčią kitoje gatvės pusėje. Būtent ten J. Roumie’is priėmė Pirmąją Komuniją ir Sutvirtinimą.

Prieš ketverius su puse metų J. Roumie’is atsivertė

Nors J. Roumie’is užaugo kataliku, jis atvirai kalbėjo apie gilų atsivertimą, kurį patyrė. Jis aiškina, kad prieš ketverius su puse metų pradėjo augti savo tikėjime. Tuomet jis buvo aktyvus savo parapijos narys ir užsiėmėmė keliomis tarnystėmis, pavyzdžiui, buvo RCIA rėmėjas, eucharistijos patarnautojas ir lektorius, tačiau prisipažįsta, kad neleido Dievui dalyvauti jo karjeroje.

Tik tada, kai atsidūrė ant skurdo ribos, jis pagaliau leido Dievui visiškai valdyti savo gyvenimą.

J. Roumie’is dalijasi, kad vieną 2018 m. gegužės mėn. dieną pabudęs jis suprato, kad jo banko sąskaita buvo tuščia, piniginėje jis turėjo tik 20 dolerių, maisto užteko dienai, netrukus turėjo mokėti nuomos mokestį ir sąskaitas, o pats nedirbo jau tris savaites.

Tuomet jis atsiklaupė ant kelių priešais savo Nukryžiuotąjį ir išliejo širdį Dievui. J. Roumie’is teigia, kad pajuto didžiulę ramybę, jog viskas bus gerai. Vėliau tą pačią dieną jis paštu gavo keturis čekius. Tuomet jis iš tiesų atidavė savo karjerą Dievui.

J. Roumie’is ypač pamaldžiai seka Dievo Gailestingumo vainikėlį

Aktorius išreiškė savo pamaldumą Dievo Gailestingumo vainikėliui. Prasidėjus COVID-19 pandemijai jis jautėsi pašauktas pasidalyti šiuo pamaldumu su kitais ir ėmė kasdien gyvai melstis vainikėlį savo feisbuko puslapyje. Per tą laiką jį pasiekė katalikų ir nekatalikų gerbėjai, kurie išreiškė savo dėkingumą, o kai kurie iš jų pajautė pašaukimą atsiversti.

„Išrinktieji“ – ne pirmas kartas, kai aktorius vaidina Jėzų

Nors labiausiai žinomi dėl pastarojo meto bendro darbo filme „Išrinktieji“, režisieriaus Dalaso Jenkinso (Dalaso Dženkinso) ir aktoriaus santykiai tęsiasi jau kelerius metus. Pirmą kartą abu kartu dirbo, kai režisierius, evangelikų krikščionis, paskyrė Roumie’į vaidinti Jėzų savo bažnyčios trumpametražiame filme „Du vagys“. Filme buvo pasakojama apie kitus du vyrus, kurie buvo nukryžiuoti kartu su Jėzumi.

Netrukus po to režisierius sukūrė trumpametražį filmą „Ganytojas“, kuris tapo bandomuoju filmu, vėliau tapusiu „Išrinktaisiais“. Praėjus keliems mėnesiams po šio filmo pasirodymo, jis paskambino aktoriui ir paklausė, ar jam būtų įdomu dar kartą suvaidinti Jėzų naujame seriale.

Aktorius atvirai ragina Holivudo aktorius krikščionis tvirtai laikytis savo įsitikinimų

Interviu Mattui Fraddui (Matui Fredui) laidoje „Pintos su Akviniečiu“ Roumie’is ragino krikščionis aktorius tvirtai laikytis savo įsitikinimų priimant vaidmenis. Jis kalbėjo apie tai, kaip kultūra prieštarauja tikėjimui, ir priminė, kad krikščionys aktoriai turėtų atkreipti dėmesį į tai, kokie vaidmenys jiems siūlomi ir ar jie nekompromituoja jų dvasingumo. Jis pridūrė, kad yra tam tikrų serialų, kurių jis nebegali žiūrėti, nes „jie tokie nemokšiški“ ir jo „dvasia juos atmeta“. Krikščionims aktoriams Roumie’is patarė stengtis kiekviename vaidmenyje ieškoti Kristaus ir pabrėžė maldos bei įžvalgumo svarbą.

J. Roumie’is bendradarbiauja su „Hallow App“, kad kurtų katalikišką turinį

J. Roumie’is yra populiarios katalikiškos maldos ir meditacijos programėlės „Hallow“ partneris. Jis dalyvavo keliuose šios programėlės maldos iššūkiuose, tarp kurių „Išrinktųjų“ #Maldos25 iššūkis ir 30 dienų Evangelijos iššūkis. Jo balsas taip pat buvo naudojamas įrašant Dievo Gailestingumo vainikėlį, Švenčiausiosios Širdies noveną ir Viešpaties maldą aramėjų kalba.

„Hallow“ pasirodė 2018 m. gruodį ir yra populiariausia katalikiška programėlė tarp JAV ir Kanados programėlių. Programėlėje yra daugiau nei 2 000 sesijų, įskaitant novenas, rožinį, kasdienius pasitikrinimus, litanijas, muziką, Biblijos istorijas ir daug daugiau. Programėlė naudojama daugiau nei 150 šalių.

Naujame filme jis vaidins hipių pamokslininką

Naujame filme „Jėzaus revoliucija“ (angl. „Jesus Revolution“) (2023) J. Roumie’is iškeis Jėzaus tuniką į kelnes su varpeliais ir palaidines su platėjančiomis rankovėmis, nes vaidins hipių gatvės pamokslininką Lonnie Frisbee (Lonį Frisbį). Tikra istorija vyksta Pietų Kalifornijoje, hipių kontrkultūros įkarštyje septintojo dešimtmečio pradžioje. Filme rodomas tuo metu vykęs nacionalinis dvasinis pabudimas ir kaip paauglių hipių bendruomenė susitiko su Kristumi. Filmas JAV pasirodys vasario 24 d.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte