Antras medalis Lietuvai – dziudo imtynininką Osvaldą Bareikį pasveikino šalies vadovai

Lietuvos dziudo imtynininkas Osvaldas Bareikis mūsų šaliai Tokijo paralimpinėse žaidynėse padovanojo antrąjį medalį.

Šeštadienį ryte regėjimo negalią turintis sportininkas svorio kategorijos iki 73 kilogramų bronzinėje dvikovoje įveikė Sakartvelo atstovą Giorgį Kaldanį.

Priminsime, kad šių varžybų atrankoje lietuvis iškovojo dvi pergales iš trijų ir pateko į finalinę dalį, kurioje po atkaklios kovos palaužė kartvelą, kuriam praeityje buvo pralaimėjęs du sykius.

„Varžovas žinomas. Buvome neseniai susitikę ir kovoję Anglijoje. Aš jį permečiau, tiesa, tada jis mane irgi permetė ir laimėjo. Dabar svarbiausia pailsėti ir taupyti jėgas“, – prieš kovą sakė O.Bareikis.

Pasveikino šalies vadovai

Prezidentas Gitanas savo feisbuko paskyroje pasveikino sportininką su pergale: „Antra! Osvaldas Bareikis Lietuvai iškovojo antrąjį paralimpinį bronzos medalį! Nuostabi kova! Sveikinimai Osvaldui ir visai Lietuvos dziudo bendruomenei, neabejoju – didžiuojasi visi“.

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė taip pat pasveikino Lietuvos dziudo imtyninką Osvaldą Bareikį, Tokijo paralimpinėse žaidynėse iškovojusį bronzos medalį.

„Jūsų pergalė – didelė garbė ir džiaugsmas visai Lietuvai. Tegul tolesnėje Jūsų sporto karjeroje Jus visuomet lydi sėkmė, o iškovoti medaliai paskatina dirbti dar atkakliau“, – sakoma premjerės sveikinime.

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen taip pat prisidėjo prie sveikinimų.

„Dar viena džiaugsminga diena Lietuvai! Nuoširdžiai sveikinu Osvaldą su bronzos medaliu. Šiandien po finalo sportininkas sakė, kad šią pergalę lėmė jo užsispyrimas viską daryti iki galo, stengtis ir siekti tikslo. Tad linkiu jam begalinio užsispyrimo siekti didelių tikslų“, – sakė parlamento vadovė.

Tai antrasis Lietuvos paralimpinės rinktinės medalis Tokijuje. Penktadienį mūsų šaliai bronzą iškovojo plaukikas Edgaras Matakas.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

1 KOMENTARAS

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

1.2% paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte
Laikmetis.lt naujienlaiškis