Amsterdamo Raudonųjų žibintų kvartalo gatvėse bus uždraustos kanapės

ŠaltinisAFP-BNS

Amsterdamo pareigūnai penktadienį pranešė, kad nuo gegužės vidurio uždraus rūkyti kanapes Raudonųjų žibintų kvartalo gatvėse, siekiant pažaboti nusikalstamumą ir asocialų elgesį.

Ši priemonė taikoma atsižvelgiant į platesnes pastangas apriboti alkoholio vartojimo laiką ir paankstinti kavinių, barų, restoranų ir viešnamių uždarymo laiką, nes savivaldybė kovoja su „didžiule asocialaus elgesio“ problema.

Nyderlanduose prostitucija yra legali, o Amsterdamo centre esantys viešnamiai yra turistų traukos objektas.

Tačiau dėl didėjančio nusikalstamumo miesto dalyje, kuri traukia jaunatviškus naktinėtojus, policija jau kelerius metus šią vieną kvadratinį kilometrą užimančią teritoriją vadina „vargo vakariene“.

Pagal Nyderlandų įstatymus leidžiama pardavinėti kanapes kavinėse, jei jos laikosi griežtų sąlygų, tačiau laikyti, parduoti ar gaminti daugiau kaip penkis gramus šio narkotiko yra nusikaltimas.

Gyventojai „labai sunerimę dėl masinio turizmo ir piktnaudžiavimo alkoholiu bei narkotikais gatvėje“, ypač naktį, aiškinama savivaldybės pranešime.

„Turistai taip pat traukia gatvės prekeivius, o tai skatina nusikalstamumą ir nesaugumą“, – priduriama pareiškime.

Jei naujausi apribojimai neduos norimo efekto, pareigūnai įspėja, kad jie bus taikomi ir kavinių terasoms.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

  1. Matome, kad net mūsų seimo narkodilerių konservatorių ir laisvės partijos taip mėgstamo ir nuolat pavyzdžiu statomo Amsterdamo gyventojai pripažįsta, kad narkotikai yra priežastis vis didėjančio nusikalstamumo, nesaugumo, asocialaus elgesio ir skatina tokius reiškinius kaip prekybą narkotikais tiesiog gatvėse, piktnaudžiavimą alkoholiu ir narkotikais gatvėse. Pasirodo, kad mūsiškių narkotikų platinimo lengvintojų seime taip mėgstamo Amsterdamo gyventojai visiškai nesižavi narkotikais (priešingai nei mūsų konservatoriai) ir tuo nusikalstamumu, kuris dėl jų kyla ir laiko tai diddžiulę problema, kurią būtina pažaboti.

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte