A. Armonaitė: O. Šurajevo elgesys Seime buvo „Seimo veidrodis“

ŠaltinisBNS

Komiko ir visuomenininko Olego Šurajevo elgesys parlamente labiausiai supykdė tuos Seimo narius, kurie patys įžeidinėja kitus, teigia Laisvės partijos Seimo narė, ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

Seimo kancleris trečiadienį pranešė, jog ji paprašė leidimo O. Šurajevui patekti į parlamentą antradienį, kur šis filmavo jo kritikuojamus parlamentarus, uždavinėjo jiems klausimus ir palydėjo komentarais. 

„Olegą Šurajevą į Seimą pasikviečiau ne aš. Jį pasikvietė Agnė Širinskienė. Būtent jos ir grupės Seimo narių klausimuose man, kaip Ekonomikos ir inovacijų ministrei, į kuriuos rimtai turėjau atsakinėti Seimo tribūnoje, dominavo Olego vardas ir pavardė, – feisbuke trečiadienį rašė A. Armonaitė. – Olegas panoro stebėti posėdį, kuriame jo asmeniui skirtas toks dėmesys – jam buvo išrašytas leidimas.“

O. Šurajevas Seime lankėsi A. Armonaitei atsakant į Seimo narių klausimus dėl per Vilniaus knygų mugę pašalintos Sveikatos teisės instituto pandemijos valdymą kritikuojančios knygos reklaminės instaliacijos. Ji buvo pašalinta, kai į „Litexpo“ vadovybę dėl šios instaliacijos bei knygos kreipėsi O. Šurajevas.

A. Armonaitė teigia, jog O. Šurajevas su ja nederino savo veiksmų parlamente ir teigė, kad už jį yra atsakingas pats.

„Ar tai buvo etiškas elgesys? Nemanau. Ar parlamentinis? Irgi ne. Ar man pačiai yra tekę būti tokioje situacijoje, į kurią taip jautriai dabar sureagavo kolegos Seimo nariai, t.y. gauti kamerą į veidą prie sienos ir būti kažkuo pavadintai? Taip, ne kartą“, – rašė parlamentarė.

„Šiandien labiausiai įsižeidę žmonės yra tie, kurie nuo ryto iki vakaro ne vienerius metus kolioja ir visokiais vardais vadina kitus – ar Seimo salėje, ar socialiniuose tinkluose. Ir kai kažkas peržengė ribas jų atžvilgiu, jie tapo labai jautrūs. Ir dar liūdniau, kad ne vienas Seimo narys, paklaustas, kam priklauso Krymas, vakar taip pat negalėjo atsakyti“, – rašė A. Armonaitė.

Vėliau kalbėdama su žurnalistais parlamentarė teigė, jog O. Šurajevo elgesys Seime buvo „Seimo veidrodis“, leidęs daliai parlamentarų, tokių kaip Petras Gražulis, pamatyti, kaip jie kartais atrodo iškoneveikdami kai kurias visuomenės grupes.

„Galiu tik apgailestauti, kad toks elgesys buvo Seime“, – paklausta, ar mato savo atsakomybę, kalbėjo A. Armonaitė.

„Matau tuo požiūriu, kad, matyt, kitą kartą reikia pasišnekėti su žmonėm, kaip parlamente dera elgtis – tokia apimtimi matau“, – pridūrė ji.

Policija pranešė dėl O. Šurajevo elgesio pradėjusi administracinę teiseną, o kanceliarija nusprendė neterminuotai apriboti jam teisę lankytis Seime.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

9 KOMENTARAI

  1. Meluoja, kad nežinojo kas bus ir kaip. Viskas nufilmuota, kaip anie jį pasitiko ir su kokiomis šypsenėlėmis palydėjo. Tačiau esmė ne ta, bet tai, kaip tokius pažeminimus antroji pusė priėmė. Va, čia jau yra aukšta klasė, nes neatsakė tuo pačiu, kas vadinama – atsuko kitą skruostą. Turime kantriai priimti visus pažeminimus, kad suvoktume, kur esame pakliuvę. Na, niekšai parodė savo tikrąjį veidą.

  2. Jeigu jau prakalbo apie veidrodį – tai žurnalistai matomi ryškiausiai. Ar tokiu pasirodymu norėta atskleisti betkokio kolegos „profesionalumą“? Net įdomu, jeigu parinktas chuliganas būtų siautėjęs tarp elitinių išrinktųjų, ar irgi tai būtų tik nekalti pajuokavimai? Veidrodis atspindi ir renginio užsakovus, net jeigu jie ir ne pirmam plane, net jeigu jie patyčiose tik statistai. Tik ar artistas parinktas nekoks, ar žiūrovas / kiek kam tai ir patiktų / net nesiruošia tokiam spektakliui ploti?

  3. Tas kliunkis, nusismaukes kelnes ir raginantis čiulpti b. yra veidrodis, atspindintis seima? Pala pala, tai išeina, tauta, išsirinkus seimą, turi dabar seimui paciulpeti? Tiek žinių?

  4. Kai apginti Aušrinę ir kitus angelus pasirenkamas toks gabus menininkas – tai veidrodis net nežino ką parodyti svarbiau. Tai tiesiog naujos bendravimo formos, prie kurių dar ne visi įpratę. Ar nepermenku apdovanojimu pagerbtas juokdarys? Tiesiog būtų šaunu visiems grąžinti emocinio pasitenkinimo skolas.Veidrodis vėl matytų ko nematęs.Juk daugiau Seime veiklos kaipir nėra?

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte