92 proc. amerikiečių, kurie skaitė Bibliją, teigia, kad ji pakeitė gyvenimą

Daugiau nei 90 proc. amerikiečių, kurie skaitė Bibliją, teigia, kad jos žinia pakeitė jų gyvenimą. Tai atskleidė naujas Amerikos Biblijos draugijos tyrimas.

Spalio 13 d. Amerikos Biblijos draugija paskelbė apklausos, kuri buvo naujausias ataskaitos „Biblijos būklė: JAV 2022 m.“ leidimas, rezultatus. Apklausa parodė, kad 92 proc. tų, kurie Šventąjį Raštą skaito tris ar keturis kartus per metus, neskaitant pamaldų bažnyčioje, teigia, kad Biblijos žinia pakeitė jų gyvenimą.

„Galiausiai Biblijos skaitymas yra daugiau nei tik knygos ar programėlės atidarymas“, – sakoma Amerikos Biblijos draugijos atliktoje analizėje. – Kai skaitome Bibliją, bendraujame su Dievu. Kai žmonės bendrauja su Dievu Šventajame Rašte, keičiasi jų gyvenimas, požiūris ir vertybės.“

Kaip pažymima tyrime, 38 proc. žmonių, kurie neskaito Biblijos, taip pat sutinka su teiginiu, kad „Biblijos žinia pakeitė mano gyvenimą“.

„Kai kurie iš šių žmonių retkarčiais lankosi bažnyčioje ir ten gali išgirsti perkeičiančią žinią“, – rašoma ataskaitoje. – Kitus galbūt praeityje pakeitė Biblijos žinia, nors atrodo, kad jie nustojo skaityti Knygų knygą. Kai kurie galbūt turėjo draugą ar šeimos narį, kuris jiems perpasakojo biblinę tiesą. Bet kokiu atveju stebėtina, kad tokia didelė dalis tų, kurie mažai skaito arba visai neskaito Biblijos, teigia, kad ji juos pakeitė.“

Ataskaitoje taip pat buvo klausiama Biblijos naudotojų apie jų Šventojo Rašto skaitymo būdus. Maždaug pusė (48 proc.) teigė, kad skaito išsyk kelias eilutes. Toliau pagal populiarumą rikiavosi skaitymas „pagal nuotaiką“ (40 proc.), ištisų skyrių ar istorijų skaitymas (32 proc.), tvarkaraščio, plano ar programėlės naudojimas (26 proc.) ir skaitymas kasdien tuo pačiu metu (22 proc.).

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

2 KOMENTARAI

Komentarai neleidžiami

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte