12 įdomiausių krikščioniškų programėlių lietuvių ir anglų kalbomis

Šiais laikais yra sukurta mobiliųjų programėlių beveik viskam, ir turbūt niekas nepaneigs, kad tokios programėlės padaro mūsų naudojimąsi išmaniuoju telefonu daug turiningesnį, o gyvenimą – paprastesnį. Žinoma, daugiausia tokių programėlių sukurta anglų kalba, tačiau galima rasti ir tokių, kurios savo nustatymuose leidžia pasirinkti ir lietuvių kalbą. Tiesiog nuostabu!

Norime kartu apžvelgti populiariausias krikščionims sukurtas programėles lietuvių ir anglų kalbomis. Pastebėjome, kad standartinės programėlės leidžia skaityti (arba klausytis) Dievo žodžio, tačiau yra ir kitokių. Pavyzdžiui, galime rasti programėlių, kurios padeda mums prisiminti, kad jau atėjo laikas sukalbėti kasdienę maldą arba leidžia savo įrašyta malda pasidalyti su artimaisiais. Ir dar daugiau! Nieko nelaukdami apžvelgiame krikščionims skirtas programėles ir jų funkcijas. Daugiausia skiriame dėmesio toms, kurios yra nemokamos arba iš dalies nemokamos.

1 – BIBLIJA

Jei telefone dar neturite Biblijos programos, laikas ją atsisiųsti. Ši nemokama programa, turinti vidutiniškai 4,9 žvaigždutės iš 3,6 milijono apžvalgininkų, leidžia jums skaityti (arba klausytis) Bibliją, kad visada galėtumėte Dievo žodį turėti šalia savęs. Šioje programėlėje galite nusistatyti ir lietuvių kalbą! Čia galite pridėti savo maldų, jas bendrinti su kitais, skaityti dienos ištrauką iš Biblijos. Parsisiuntus programėlę, svarbu nepamiršti sutikti su Sąlygomis ir Privatumo politika.

2 – BIBLIJOS PROGRAMĖLĖ VAIKAMS

4,3 žvaigždutės programėlė. Ji priklauso tai pačiai grupei, kaip ir prieš tai buvusi programėlė. Nuostabu, kad jie parengė versiją ir vaikams. Ji buvo parsisiųsta daugiau nei 10 mln. kartų. Programėlėje yra interaktyvių animacinių istorijų iš Biblijos, kurios paprastai ir suprantamai pateikia Dievo žodį vaikams. Prieš klausydamiesi puikiai įgarsintų istorijų turite jas atsisiųsti į savo telefoną.

3 – „FAITHPLAY“

Šioje 4,6 žvaigždutės programėlėje yra daugybė tinklalaidžių ir pamokslų krikščioniškomis temomis. Tai atrinkta kolekcija, todėl jums nereikės ilgai naršyti patiems, kol rasite tai, ką norite išgirsti.

4 – „PRAY CATHOLIC NOVENA PRAYERS“

Lengva pamiršti laiką maldai, kai esame įsitraukę į kasdienius darbus ir reikalus. Čia rasite katalikiškų maldų ir gausite kasdieninius maldų priminimus. Programėlė įvertinta net 4,9 žvaigždutės!

5 – „DAILY BIBLE INSPIRATIONS“

Ši kasdienė pasitikėjimo Dievu programėlė turi 4,9 žvaigždutės. Ją parsisiuntę kiekvieną dieną gausite naują Biblijos ištrauką. Be to, programėlėje yra žurnalo funkcija, leidžianti parašyti apie savo jausmus ir mintis, susijusias su dienos ištrauka iš Biblijos.

Ekrano kopija / Laikmetis nuotr.

6 – „BIBLE VERSE OF THE DAY: DAILY PRAYER, MEDITATION“

Ši 4,8 žvaigždutės programėlė kasdien siunčia trumpą ištrauką iš Biblijos ir nuotrauką į telefoną jūsų pasirinktu metu.

7 – „DAILY PRAYER APP“

Ši 4,9 žvaigždutės programėlė jums atsiųs pranešimus, kviečiančius melstis ryte, vidurdienį ar vakare. Galite pamatyti, kiek žmonių meldžiasi tuo pačiu metu. Tai padeda pajusti krikščionių bendruomenės galią. Taip pat būsite paraginti melstis maldos eilute, jei jums sunku susitelkti į savo maldą.

8 – „ECHO PRAYER“

4,2 žvaigždutės programėlė. Kaip jos antraštėje, „įrankis padės jums melstis“. Programėlė primins, kad jau atėjo metas melstis, leis su kitais dalytis savo maldomis. Norint parsisiųsti programėlę, ji iškart reikalauja užsiregistruoti pateikiant savo vardą, pavardę ir elektroninį adresą. Patogu, kad parodoma, kaip ja naudotis. Prie savo įrašytos maldos galima pridėti nuotrauką. Tuomet nustatomas priminimas, kada ketiname melstis. Čia taip pat galime rasti maldos grupių.

9 – ŠVČ. M. MARIJOS ROŽINIS

4,7 žvaigždutės turinti programėlė leidžia pasirinkti lietuvių kalbą, paaiškina, kaip melstis Rožinį, pateikia tradicinių katalikiškų maldų. Galima keisti vėrinio išvaizdą pasirenkant Mergelės Marijos Rožinį, Gailestingumo vainikėlį arba Visą Rožinį.

10 – „FREE CHRISTIAN RADIO

4,7 žvaigždutės „FreeChristian Radio“ siūlo pasiklausyti įvairių krikščioniškų radijo stočių, kurių žanrai svyruoja nuo šiuolaikinio krikščioniškojo iki instrumentinės muzikos – visa tai nemokamai. Mums labiausiai patinka, kad pirmiausia yra rodomos populiariausios radijo stotys.

11 – „VATICAN NEWS

Taip pat 4,7 žvaigždutės turinčioje programėlėje rasite ne tik naujausias žinias iš Vatikano, popiežiaus veiklos, bet ir galėsite klausytis tiesioginių laidų iš Vatikano radijo lietuvių kalba. Norintieji gali klausytis Vatikano radijo ir italų kalba.

12 – VALANDŲ LITURGIJA

Net 5 žvaigždutėmis įvertinta krikščioniška programėlė kviečia valandų liturgijai – brevijoriui. Čia rasite patogiai sudėtas psalmes, skirtas melstis kartu su visa katalikų Bažnyčia. Ji yra patogesnė melstis iš išmaniojo telefono, nei naudojantis liturginėmis knygomis, nes nereikia vartyti daug puslapių ieškant reikalingų maldų ir tekstų. Kiekviena liturginės maldos dalis yra vienoje vietoje! Taip pat galima nustatyti priminimus maldai, rasti liturginį kalendorių, Mišių skaitinių.

Tad savo išmaniuosius įrenginius galime padaryti veiksmingais įrankiais, padedančiais mums augti dvasiniame gyvenime.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

3 KOMENTARAI

ATSAKYTI

Įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

REKOMENDUOJAME

Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Patreon paramos skydelis
Paypal paramos skydelis
banko paramos skydelis
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJ0YXB0aSBzYXZhbm9yaXUifQ==
eyJhbGwiOiJiYW5rbyBwYXJhbW9zIHNreWRlbGlzIiwicG9ydHJhaXQiOiJwcmFuZSJ9

PASIRAŠYK SVARBIAS DEKLARACIJAS, PETICIJAS

NAUJAUSI

Būtume dėkingi, jei mus paremtumėte